mainpic

Společnost CENTRUMSPED vznikla v roce 1992. Tým pracovníků se zabývá především mezinárodní veletržní spedicí a mezinárodní dopravou. Veletržní logistika tak tvoří jádro podnikání firmy. Společnost patří mezi nejvýznamnější české a slovenské speditéry v oboru veletržní spedice.

Sídlo firmy je v Praze, veletržní pobočky pracují v Praze, Brně a Nitře. CENTRUMSPED je jako jediný veletržní speditér v České republice členem prestižní světové asociace veletržních speditérů  IELA - International Exhibition Logistic Associates, což mu zajišťuje možnost využívání této partnerské sítě po celém světě.

CENTRUMSPED je v České republice oficiálním spedičním partnerem PVA EXPO PRAHA v Praze Letňanech a ve Slovenské republice oficiálním spedičním partnerem AGROKOMPLEX VÝSTAVNÍCTVO NITRA. 

K dalším významným aktivitám se řadí přeprava zásilek na zahraniční a tuzemské veletrhy a výstavy, kongresy a sympozia, zbožová mezinárodní kamionová, námořní a letecká doprava, celní deklarace a zastupování v celním řízení, skladování a manipulace a další služby dle individuálních požadavků klientů.

CENTRUMSPED spolupracuje s vysoce profesionální sítí zahraničních partnerů a poskytované služby jsou teritoriálně neomezené.

Rychlý kontakt

Potřebujete se s námi rychle spojit? Zde jsou důležité kontakty na vedení společnosti. Pro více podrobností prosím navštivte stránku Kontakty

Elektronická pošta:
info@centrumsped.sk

Telefon:
+421 376 554 956

EILA

Jsme partnerem IELA
www.iela.org